Referencie účastníkov

Ďakujeme všetkým, ktorí ste nám ako spätnú väzbu napísali pár slov a súhlasili ste s ich uverejnením.

Adriana Slaninová

Letný windsurfový kurz predstavoval našu najlepšiu dovolenku pri mori, nakoľko všetci boli šťastní a spokojní: manžel, 5 detí v rozpätí 8 mesiacov až 16 rokov ako i ja! Po týždni sa naučili základy windsurfingu, ktoré si preverili jazdou na Korčuľu a späť. Vrele odporúčam ako aktívnu športovú dovolenku pre celú rodinu, naučíte sa windsurfovať, kiteovať alebo si zaplávate či spokojne zrelaxujete v tieni pri mori.

Navyše, Board academy má skvelých inštruktorov a vedenie. Ďakujeme za krásne spomienky!

Peter sochna

Posledné leto sme boli prvýkrát na Pelješaci. Milo nás prekvapila možnosť príchodu a odchodu v akýkoľvek deň, čím sme sa vyhli víkendovým zápcham. Domčeky, v ktorých sme bývali sú vybavené klímou, terasou a poskytuju súkromie. Prijemne sa dá posedieť pod korunami stromov aj v reštaurácií, ktorá je po ruke v areáli. nechýba ani maly obchodík.

Helena s.

Skvelá rodinná dovolenka, kde si príde každý na svoje - môžete sa kúpať a slniť pri čistučkom mori, vyskúšať nový šport, resp. zdokonaliť sa v ňom, prechádzať sa po čarokrasnom historickom centre Korčule, obdivovať vily a záhrady lemujúce pobrežie v Orebiči alebo si dokonca dať aj dúšok kultúry v kostolíku s nádherným výhľadom na cely záliv. Naše dve dievčatá (8 a 11 rokov) vedeli po pár dňoch s milou a šikovnou inštruktorkou surfovať. Aj manžel mal kurz a napriek svojej “extra” dĺžke a prvej skúsenosti so surfom, otočil posledný den kurzu Korčuľu a užíval si to. No a ja som si dala individuálne hodiny s Vierkou, aby som nezostala v hanbe. Budúci rok sa chystáme tiež, dievčatá už šetria na kurz :o)

A komu sa zdá Pelješac ďaleko, skúste si cestu rozdeliť a spoznať zaujímavé mestá a miesta v Chorvátsku. My sme sa po ceste k moru zastavili na jednu noc v Karlovaci a cestou späť v Zagrebe

ALEX FILO

Board Academy som oslovil, pretože som na nich našiel pozitívne referencie na internete. Aj keď sa viac špecializujú na windsurfing, mali v ponuke kurz aj na kiteboarding, o ktorý som mal záujem ja. Napriek tomu, že som na žiadnej "doske" v živote nestál, na konci 6-dňového kurzu som už bol schopný brázdiť vlny Jadranského mora. Nie veľmi elegantne, ale predsa :-) Prístup inštruktorov, odbornosť, priateľskosť - na jednotku. Vo všetkom ochotní poradiť, pomôcť. Nemám čo vytknúť.

P.S. Ba predsa! Jedinú výhradu mám k inštruktorkám: sú pekné a človek sa nevie sústrediť na kurz ..

Maťo ČAčík

Ako by som ja zhrnul v skratke ten kurz, bolo by to, že:
Nikdy by som si nepomyslel, že sa za týždeň dokážem naučiť nie len jazdiť na kite, ale aj skákať. Dávam tomuto kurzu 10/10.

.......

.............

Lucia P.

Úžasná family dovolenka s výbornou Board Academy, vrelo odporúčam!!!

Práve sme sa vrátili z 2-týždennej dovolenky. Boli sme nadšení prácou inštruktorov z Board Academy, Mateja a Juraja. Boli profesionálni, milí ku každému, ochotní prísť na pláž aj skôr ak boli lepšie podmienky a mali úžasny prístup k deťom. Boli stále usmiati a v pohode, profesionálne sa skvelo dopĺňajú. Manžel absolvoval 6 hodinový kurz kitingu, a bol maximálne spokojný.

Samotný rezort patrí k novším, ubytovanie krásne a čisté ... perfektné podmienky pre vodné športy. Ideálne podmienky pre kiting. Suberb!

Napíš nám o svojich pocitoch

Vítame každú spätnú väzbu. Teší nás, keď ste spokojní. A sme pripravení využiť každý priestor na zlepšenie, ktorý nám pomôžete identifikovať.

CHCEM TO TIEž zažiť