KTO SME?

Sme partia športovcov, ktorí nielen sami radi športujú, ale aj učia iných.

Pred rokmi sme si založili vlastný klub, pôvodne len pre naše rodiny a najbližších kamarátov. Postupne sa k nám ale pridávali kamaráti kamarátov a ich ďalší kamaráti.. Takto nám klub narástol.

Dnes na naše akcie chodievajú desiatky ľudí, v zime aj v lete.

Ako nám rástol počet záujemcov o akcie, postupne sa rozrastal aj náš tím, ktorý dnes tvorí 12 inštruktorov, ktorí nielen výborne sami jazdia a trénujú, ale tvoria veľmi príjemnú a kompaktnú partiu.

Samozrejme, za tie roky sme si vytvorili aj materiálne zázemie, napríklad vlastné surfové centrum v Chorvátsku.

ČO ROBÍME?

Hlavnou náplňou sú letné a zimné výjazdy, spojené so športovými kurzami.

Zameriavame sa na zážitkové športy – snowboarding, kiting, windsurfing, paddleboarding, surfing a lyžovanie.

Jedná sa o športy spojené s dovolenkou na horách alebo pri mori. A s veľmi intenzívnymi zážitkami.

Preto si ich väčšina účastníkov našich akcií zaraďuje ako aktívnu dovolenku, spojenú s výbornou partiou a atraktívnou náplňou, skvelou zábavou a aktívnym oddychom.

Ponúkame plnohodnotný program pre úplných začiatočníkov, aj pre pokročilejších jazdcov.

Program je bohatý, voliteľný z množstva športových a iných aktivít.

Viaceré akcie sú nastavené tak, aby vyhovovali celej rodine s deťmi, teda na týchto akciách je plnohodnotný program pre deti a aj pre dospelých.

Pre tých, čo chcú športovať celoročne, máme 2x týždenne kondičné tréningy, počas celého roku.

PRE KOHO?

Stať členom sa môže každý, kto má chuť sa pridať, využívať možnosti poskytnuté klubom a zúčastňovať sa aktivít.

Kto chce chodievať len na indoor tréningy do telocvične, tak chodieva len do telocvične, kto chce ísť na lyžovačku, má priestor, kto sa chce naučiť surfovať či kitovať, prihlási sa na konkrétny termín… každý sa zúčastňuje aktivít podľa svojej voľby.

Vzťah členovia – klub vnímame a chceme vnímať ako dlhodobé priateľstvo. Vytvárame a napĺňame priestor aj pre kamarátske väzby. Je veľmi príjemné, pokiaľ sa poznáme a stretávame pravidelne. Ale rovnako fajn je, pokiaľ niekto si chce „len“ prísť vyskúšať jednu lyžovačku alebo tréning. Skúsenosť však ukazuje, že väčšinou sa mu zapáči a pridáva sa postupne na ďalšie akcie. A to je dobré.

Vytvárame priestor na aktívny šport pre všetkých. Tí najlepší z nás možno jazdia na vysokej úrovni, ale rovnaký priestor majú aj začiatočníci a stredne pokročilí. To však neznamená, že by sme flákali športovú stránku. Uvedomujeme si, že čím lepšie sme pripravení, o to viac si môžeme dovoliť a zvládnuť extrémne podoby športu a takto si ho ešte intenzívnejšie užiť.

Orientujeme sa na maximálne zážitky pre každého, v atmosfére vzájomnej spolupráce a podpory.  Viac než vychovať jedného účastníka Olympiády je však pre nás dôležité to, aby sme všetci prežili krásne chvíle pri spoločnom športovaní, deťom postupne vštepili športové návyky a vytvorili príjemnú klubovú komunitu .

Na akciách vytvárame plnohodnotný priestor všetkým vekovým kategóriam, podľa charakteru aktivity zvyčajne so samostatným programom.