Ďakujeme všetkým, ktorí ste nám ako spätnú väzbu napísali pár slov a súhlasili ste s ich uverejnením.

LUCIA P.

Úžasná family dovolenka s výbornou Board Academy, vrelo odporúčam!!!

Práve sme sa vrátili z 2-týždennej dovolenky. Boli sme nadšení prácou inštruktorov z Board Academy, Mateja a Juraja. Boli profesionálni, milí ku každému, ochotní prísť na pláž aj skôr ak boli lepšie podmienky a mali úžasny prístup k deťom. Boli stále usmiati a v pohode, profesionálne sa skvelo dopĺňajú. Manžel absolvoval 6 hodinový kurz kitingu, a bol maximálne spokojný.

Samotný rezort patrí k novším, ubytovanie krásne a čisté … perfektné podmienky pre vodné športy. Ideálne podmienky pre kiting. Suberb!

PETER A ALEX Z.

Chcem poďakovať Maťovi, Vierke a samozrejme aj ostatným inštruktorom windsurfingu za prežitie bombovej aktívnej dovolenky na Pelješaci. Board Academy je akadémia rodinného typu, ktorú vrelo odporúčam všetkým, ktorí chcú skúsiť niečo iné, nové. Kurz som po prvýkrát absolvoval toto leto/2021/ a bol som nadšený aj s mojím 10 ročným synom, ktorý si velmi obľúbil svojho inštruktora. Aris ďakujeme. Peťo tebe tiež dík. K inštruktorom = 100% odbornosť, trpezlovosť, ochota poradiť,…jedným slovom BOMBOVO!!! Záverom ešte raz srdečne ďakujem.

MARCELA R.

Skvelá lyžovačka a puberťáci konečne s kamošmi bez rodičov.

Motivácia teamu je silná!

MAŤO ČAČÍK

Ako by som ja zhrnul v skratke ten kurz, bolo by to, že:
Nikdy by som si nepomyslel, že sa za týždeň dokážem naučiť nie len jazdiť na kite, ale aj skákať. Dávam tomuto kurzu 10/10.

ALEX FILO

Board Academy som oslovil, pretože som na nich našiel pozitívne referencie na internete. Aj keď sa viac špecializujú na windsurfing, mali v ponuke kurz aj na kiteboarding, o ktorý som mal záujem ja. Napriek tomu, že som na žiadnej „doske“ v živote nestál, na konci 6-dňového kurzu som už bol schopný brázdiť vlny Jadranského mora. Nie veľmi elegantne, ale predsa 🙂 Prístup inštruktorov, odbornosť, priateľskosť – na jednotku. Vo všetkom ochotní poradiť, pomôcť. Nemám čo vytknúť.

P.S. Ba predsa! Jedinú výhradu mám k inštruktorkám: sú pekné a človek sa nevie sústrediť na kurz ..

HELENA S.

Skvelá rodinná dovolenka, kde si príde každý na svoje – môžete sa kúpať a slniť pri čistučkom mori, vyskúšať nový šport, resp. zdokonaliť sa v ňom, prechádzať sa po čarokrasnom historickom centre Korčule, obdivovať vily a záhrady lemujúce pobrežie v Orebiči alebo si dokonca dať aj dúšok kultúry v kostolíku s nádherným výhľadom na cely záliv. Naše dve dievčatá (8 a 11 rokov) vedeli po pár dňoch s milou a šikovnou inštruktorkou surfovať. Aj manžel mal kurz a napriek svojej “extra” dĺžke a prvej skúsenosti so surfom, otočil posledný den kurzu Korčuľu a užíval si to. No a ja som si dala individuálne hodiny s Vierkou, aby som nezostala v hanbe. Budúci rok sa chystáme tiež, dievčatá už šetria na kurz :o)

A komu sa zdá Pelješac ďaleko, skúste si cestu rozdeliť a spoznať zaujímavé mestá a miesta v Chorvátsku. My sme sa po ceste k moru zastavili na jednu noc v Karlovaci a cestou späť v Zagrebe

PETER SOCHNA

Posledné leto sme boli prvýkrát na Pelješaci. Milo nás prekvapila možnosť príchodu a odchodu v akýkoľvek deň, čím sme sa vyhli víkendovým zápcham. Domčeky, v ktorých sme bývali sú vybavené klímou, terasou a poskytuju súkromie. Prijemne sa dá posedieť pod korunami stromov aj v reštaurácií, ktorá je po ruke v areáli. nechýba ani maly obchodík.

ADRIANA SLANINOVÁ

Letný windsurfový kurz predstavoval našu najlepšiu dovolenku pri mori, nakoľko všetci boli šťastní a spokojní: manžel, 5 detí v rozpätí 8 mesiacov až 16 rokov ako i ja! Po týždni sa naučili základy windsurfingu, ktoré si preverili jazdou na Korčuľu a späť. Vrele odporúčam ako aktívnu športovú dovolenku pre celú rodinu, naučíte sa windsurfovať, kiteovať alebo si zaplávate či spokojne zrelaxujete v tieni pri mori.

Navyše, Board academy má skvelých inštruktorov a vedenie. Ďakujeme za krásne spomienky!

NAPÍŠ NÁM O SVOJICH POCITOCH

Vítame každú spätnú väzbu. Teší nás, keď ste spokojní. A sme pripravení využiť každý priestor na zlepšenie, ktorý nám pomôžete identifikovať.